Movies
Ratings
34
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0