Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0