Movies
Ratings
872
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5