Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5