Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Call It LoveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0