Titles you rated
PadakRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0