Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
EricRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.0
The Kominsky MethodRated ★ 5.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.5
The Kominsky MethodRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5