Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0
IdaRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.5
Red SorghumRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5