Titles you rated
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
JumongRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0