Titles you rated
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 5.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 3.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
From Now On, Showtime!Rated ★ 3.5
The Resurrection of the SevenRated ★ 3.0