Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5