Movies
Ratings
132
Winter SleepRated ★ 4.5
Caught in the NetRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
AsleepRated ★ 2.5
The MoonRated ★ 2.0
KYRIERated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Voice in the CrimeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
RageRated ★ 5.0
Farewell to the ArkRated ★ 5.0
At NoonRated ★ 3.0
Kagero-zaRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Mill and the CrossRated ★ 2.5
The Great HackRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 3.0
Madness in BloomRated ★ 3.0