Series
Ratings
142
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 2.5
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 4.5
All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5