Movies
Ratings
30
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0