Titles you rated
JumanjiRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0