Movies
Ratings
24
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Doggy PooRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5