Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Next Door NeighborRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5