Series
Ratings
134
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0