Movies
Ratings
247
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 1.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0