Movies
Ratings
131
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
The PromiseRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0