Movies
Ratings
253
The IntouchablesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0