Movies
Ratings
177
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
My 11th MotherRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
IntrudersRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0