Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0