Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0