Titles you rated
MissingRated ★ 1.5
The ExperimentRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0