Titles you rated
An EducationRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0