Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Horrible BossesRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5