Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5