Titles you rated
The GuiltyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Space Jam: A New LegacyRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0