Series
Ratings
858
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Good BoyRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- How to Sell Drugs Online (Fast) Season 4Rated ★ 2.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0