Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0