Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
LionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5