Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 1.5
MontageRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0