Movies
Ratings
24
Love ActuallyRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0