Titles you rated
SawRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0