Movies
Ratings
269
Ender's GameRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5