Titles you rated
Bad TeacherRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Barely LethalRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0