Series
Ratings
34
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0