Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0