Movies
Ratings
20
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0