Titles you rated
The NegotiatorRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0