Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Still AliceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0