Movies
Ratings
183
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0