Titles you rated
Talentless NanaRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 3.5
- YuruYuri♪♪Rated ★ 4.0
- YuruYuriRated ★ 4.0
- Yuru Yuri San☆Hai!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
NEW GAME!!Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5