Series
Ratings
104
Mad UnicornRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5