Movies
Ratings
100
Taken 3Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5