Series
Ratings
69
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0