Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0