Series
Ratings
12
Dream HighRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 0.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
MemoryRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0