Series
Ratings
48
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Worlds WithinRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5